Fertig deska dąb elegance

EuroParkiet – Fertig deska Dąb Elegance

Fertig deska dąb elegance produkowana przez firmą Jawor Parkiet jest niezwykle reprezentacyjna. Charakteryzuje się regularnym układem słojów oraz brakiem białych elementów. Sęki trafiają się sporadycznie i dodają podłodze nieco charakteru. Deski podłogowe z tej serii doskonale podkreślają walory  drewna dębowego. Świetnie komponują się w zasadzie we wszystkich wnętrzach, a przede wszystkim w salonach. Dobrze pasują do różnego typu stylizacji. Sprawdzają się więc zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i rustykalnych.

Fertig deska dąb elegance to produkt pokryty aż siedmioma warstwami wytrzymałego lakieru. Wykończenie to podkreśla subtelne piękno drewna, nadaje mu blask i skutecznie chroni jego powierzchnię. Poza tym taka deska nie wymaga już konserwacji, choć jednocześnie nie można przeprowadzać doraźnych napraw. Równie dobrze sprawdza się olejowosk. Trzy warstwy tej substancji sprawiają, że deska jest skutecznie zabezpieczona, a jednocześnie prezentuje się bardzo efektownie. Olejowosk głęboko wnika w strukturę drewna. Wymaga częstszej konserwacji, ale pozwala na wykonywanie w przyszłości punktowych napraw. Z kolei proces szczotkowania ma an celu nadaniu podłogi efektu celowego postarzenia. Tego typu deski świetnie komponują się m.in. ze stylem rustykalnym.

Podłogi Jawor Parkiet objęte są aż 30-letnią gwarancją, co jest gwarancją wysokiej jakości ich wykonania. Można je stosować nawet na ogrzewanie podłogowe. Deski można ułożyć w zależności od preferencji na kilka różnych sposobów m.in. w cegiełkę prostą lub skośną. Deska fertig dąb elegance składa się z dwóch warstw. Dzięki stosunkowo dużej powierzchni poszczególnych elementów doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju przestronnych wnętrzach, które wydają się w rezultacie optycznie większe. Jest to więc rozwiązanie wprost stworzone do salonu. Podłogi dębowe od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Są wytrzymałe i efektowne zarazem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *