Chapel Parkiet

Chapel Parkiet podłogi dąb Elegance – Jedyne w swoim rodzaju

Chapel Parkiet w swojej niezwykłej ofercie ma 12 kolekcji dębowych desek – od materiału, który nie został poddany procesom starzenia, poprzez drewno specjalnie postarzane oraz poddane metodom obróbki, po deski warstwowe nowej generacji, które można zamontować także na ogrzewaniu podłogowym. Oferta obejmuje lity materiał o grubości 2 cm i deski warstwowe 1,5 lub 2 cm. Deski dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Te stylizowane podłogi drewniane są jedyne w swoim rodzaju. Marka stosuje opatentowaną technikę obróbki drewna, która pozwala na wydobycie najlepszych cech tego naturalnego materiału. Do produkcji wykorzystywany jest m.in. olej z dodatkiem kwasu krzemowego. Substancja ta tworzy na powierzchni drewna bardzo cienką warstwę, która nieco przypomina glazurę. Skutecznie chroni ona deski przed uszkodzeniami natury mechanicznej i nie tylko. Olej ten jest w pełni bezpieczny, spełnia wszystkie standardy DIN, a także jest zgodny z normą EN71 Unii Europejskiej. Podłogi Chapel Parkiet posiadają również certyfikat Forest Stewardship Council A.C. Jest to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne korzystanie z zasobów leśnych na świecie. Certyfikat te  oznacza, że drewno wykorzystywane do produkcji desek pochodzi z lasów o dobrej gospodarce leśnej i jest uzyskiwane w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

Wybór desek Chapel Parkiet jest ogromny ( w tej chwili około 50 odcieni) i cały czas się zwiększa (dąb biały, dąb elegance, dąb bianco i wiele innych). Barwy są wynikiem odpowiedniej obróbki drewna. Kolory uzyskiwane są dzięki specjalnie dobranym substancjom oraz procesom produkcyjnym. Odcienie są również trwałe, gdyż na końcu drewno zabezpiecza się olejek woskowym bogatym w związki krzemu. Klienci mogą wybierać m.in. pośród podłóg litych, szczotkowanych czy sztorcowych. Dzięki deskom sztorcowym można ułożyć np. ciekawą mozaikę, którą doskonale uzupełniają widoczne słoje drewna. Masz jakieś pytania? Świat Podłóg podłogi drewniane  serdecznie zapraszają do nowego salony w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *